Що таке “Гарячі тури”? 🔥

Гарячі тури – це тури, які туроператорами заздалегідь не плануються, а з’являються в результаті певних ринкових ситуацій. Наприклад, якщо протягом сезону путівки з якої-небудь причини не розкуповуються, ціна на них починає падати. Це логічно, тому що сам туроператор починає знижувати ціну на тур, і навіть пропонувати його нижче собівартості. лише б не зазнати ще більших збитків. Таке виникає або коли відбувається сезонне зниження туристичної активності, або коли будь-хто з клієнтів турфірми відмовився від купленого рані туру, або коли за 1-2 дні залишається багато нерозпроданих турів, а чартер уже оплачений.

Не бійтеся купувати горящі путівки. Як ви вже зрозуміли, “гарячі тури” – це звичайні тури, але продаються за зниженою ціною. “Палаюча путівка” – не означає “неякісна”. Всі умови, які пропонуються в звичайних турах, залишаються колишніми.

Купивши “Гарячий тур” ви отримуєте реальну можливість заощадити на свій відпочинок. Єдине, чим ви жертвуєте – це необхідність заздалегідь зібрати всі документи, гроші і речі для майбутньої подорожі і буквально “жити на валізах” до моменту купівлі туру. А після покупки, можливо, у вас буде всього пара годин, щоб приїхати в аеропорт для реєстрації на рейс.

Отже, усвідомили, що “горящі путівки” – це можливість для вас заощадити свої гроші. Але економія може бути різна. Іноді, вельми відчутна, до 40% від вартості туру. А іноді, різниця між звичайним і “палаючим туром” складає всього 5 євро … Теж непогано звичайно, але чомусь така невелика різниця дуже засмучує.

Купуючи горящі тури в будь-яку країну, ви отримаєте всі переваги звичайного подорожі (комфортабельні готелі і відмінний трансферт, високий рівень обслуговування), проте значно економите бюджет вашої поїздки. Самий ідеальний варіант покупки “палаючого туру” – це коли бажання відпочити виникло у вас раптово і в найближчі дні вашу поїздку нічого не заважає. Ось тоді палаючий тур допоможе вам виконати мрії та бажання про відпочинок.