‼️Цікаві факти про 🇦🇪 ОАЕ️, які потрібно знати кожному мандрівникові, що хоче відвідати країну ‼️

 В аеропорту Дубаї існує обов’язкова процедура для всіх хто в’їжджає в країну – сканування сітківки ока. Робиться це для того , щоб виявити всіх тих , хто раніше вже був депортований з країни , але змінив закордонний паспорт з метою повторного в’їзду. Обдурити контроль порушникам не вдасться.

Якщо у Вас в паспорті є віза Ізраїлю , то вас не пустять в ОАЕ.

Температура повітря в країні досить висока , в літній час вона перевищує 40 градусів за цельсієм . Однак це не викликає великого дискомфорту при пересуванні містом , адже кондиціонери в Дубаї є практично скрізь – у магазинах , у таксі і навіть на зупинках громадського транспорту.

Туристам , навіть не мусульманам , варто бути готовими до того що під час Рамадану до заходу сонця не можна приймати їжу або пити в громадських місцях . Таким чином всі жителі та гості країни повинні демонструвати свою повагу до посту . Пити і їсти по колишньому можна вдома , у готелі або в спеціальних ресторанах з наглухо заклеєними вікнами.

Неспроста в ОАЕ всі гранично ввічливі. За лайку або непристойний жест у людному місці загрожує штраф або навіть тюремне ув’язнення. Бійки тут також суворо караються . У разі конфлікту найчастіше правим визнають того , хто першим заявив в поліцію.

Для жінок існують окремі вагони в метро , спеціальні секції в автобусах і навіть , таксі призначене тільки для жінок.

Для вдалого шопінгу варто приїжджати на шопінг – фестиваль , який проводиться в лютому або шукати розпродажі. В інший час ціни тут досить високі , особливо це відноситься до торгових центрів.

Вартість житла залежить не тільки від розташування,а від виду з вікна. Чим вид краще , тим дорожче.

Робочий тиждень тут починається в суботу , а вихідні – друга половина четверга і весь день п’ятниці.

За розпивання спиртних напоїв , куріння або прогулянку в зухвалому наряді в громадському місці можна потрапити за грати.

Адресна система відрізняється від прийнятої у нас , і знайти щось в перший час достатньо складно , на великих вулицях немає номерів будинків. Кожна будівля має свою назву .