Замовити візу недорого

Шенгенська бізнес віза

На носі ділова, службова поїздка до Європи, а у Вас немає часу чи бажання займатися оформленням шенгенської бізнес візи? Або ж просто хочете відвідати родичів чи маєте будь-яку іншу мету? Маємо для Вас готове рішення.

Допоможемо виготовити шенген візу, з якою Ви зможете їздити до Європи з діловими поїздками 90 днів упродовж кожних 6 місяців. Скажімо, якщо Ви оформили візу у Консульстві Литви , з такою візою можна їздити до всіх країн Євросоюзу.

Спеціалісти турфіми «Гала» допоможуть правильно оформити документи та анкету для шенгенської візи, а також нададуть консультаційні послуги в країнах Євросоюзу.

Також ми готові стати Вашими агентами по дорученнях. Тобто, за Вас організуємо поїздку в шенген зону, якщо потрібно взяти участь у виставці чи форумі, семінарі тощо.

Зробимо все, щоб Ваша поїздка була легкою та безтурботною.

Робоча віза

Попри запровадження безвізу з Європейським Союзом, охочим працювати в країнах ЄС, все ж потрібна віза. Офіційно працевлаштуватися в країнах шенген зони дозволить робоча віза.

Якщо не уявляєте, що робити, аби оформити візу і, який перелік документів треба підготувати для Візового центру, наші менеджери допоможуть розібратися у всіх питаннях.

Туристична компанія «ГАЛА» допоможе зібрати повний пакет документів на оформлення робочої візи навіть у паспорт старого зразка (не маєте біометричного).

Ми проаналізуємо документи, які Ви підготували та підберемо необхідний тип візи. А ще супроводимо до візового центру та надамо інформаційну підтримку.

За потреби надаємо консультації з приводу роботи за кордоном (Польща, Німеччина, Словаччина, Чехія, Італія, Швеція, Нідерланди, Литва та інші), відповідно до Вашої кваліфікації.

Туристичні шенген візи

Туристична шенген віза ще потрібна, якщо хочете подорожувати Європою, але не маєте біометричного паспорту.

Маючи таку візу можна їздити в гості чи навіть з діловою метою. А ще подорожувати країнами ЄС від кількох днів до трьох місяців кожні пів року.

Для в’їзду у шенген зону, потрібна віза однієї із цих країн. Наприклад, якщо Ви отримали угорську візу, то зможете їхати не тільки до Угорщини, а й в усі інші Шенгенської угоди. Це надзвичайно зручно і дозволяє почуватися вільним у своїх мандрівках.

Проте, є важлива умова, – першою Ви повинні перетнути кордон тієї країни, посольство якої надало візу.
Такий тип візи як туристичну шенген, відкривають за короткий термін – від 6 до 8 днів. У вартість такої візи входять всі необхідні для поїздки документи (бронювання та оплата готелю, страхування тощо).

Якщо не хочете мати клопотів із збором потрібних документів, звертайтеся до тур фірми «Гала», наші спеціалісти позбавлять Вас усіх труднощів і паперової тяганини.

Віза в Канаду

Українцям, які виїжджають до Канади, також потрібна віза. Незалежно від того Ваша поїздка з туристичною метою, в гості, є бізнес справи чи робота.

Аби отримати канадську візу, кандидат має подати до Візового Центру потрібні документи і оплатити консульський та сервісний збір.

А також документально переконати візового офіцера у тому, що по закінченню подорожі покинете Канаду.

Віза в Канаду для українців з нами це – просто. Щоб Вам не відмовили у посольстві, пакет документів має бути оформлений бездоганно і відповідати візовим вимогам.

Наші співробітники допоможуть підготувати пакет документів, заповнити всі необхідні анкети, зробити переклади документів, сплатити консульський збір. А ще нададуть послугу з бронювання готелів у Канаді та складуть план екскурсій.

Віза в Сполучені Штати Америки

Для тих, хто вперше оформляє американську візу, це складний та непередбачуваний процес. Вимоги постійно змінюються, але ключові моменти, які впливають на рішення чи дадуть Вам візу, залишаються без змін. Наші спеціалісти знають, що робити для оформлення візи США, якщо у Вас ще чистий паспорт.

Потрібні документи на візу:

 • закордонний паспорт
 • український паспорт
 • довідка з місця роботи
 • довідка про наявність рахунку
 • квитанція про сплату консульського збору
 • кольорове фото 5/5 (електронний варіант)
 • анкетні дані

В індивідуальних випадках можуть знадобитися додаткові документи.
Дзвоніть вже зараз до турфірми «Гала» та замовляйте консультацію і отримайте детальну інформацію для співбесіди у посольстві та отримання візи.

Даємо гарантію якісно підготувати документи, як це вимагає посольство Америки. А ще підготуємо до співбесіди. Надаємо допомогу на всіх рівнях оформлення віз.

Що потрібно знати про шенгенську візу

З 11 червня 2017 року діє безвізовий режим з країнами Шенгенської зони. Однак, якщо у Вас ще немає паспорта нового зразка (біометричного), для в’їзду у країни ЄС потрібно відкривати шенгенську візу.

Шенген віза – діє на території держав, які підписали Шенгенську угоду. Між ними скасовано внутрішній паспортний контроль. Наразі сюди входять 26 держав: Польща, Угорщина, Німеччина, Словенія, Словаччина, Австрія, Чеська Республіка, Бельгія, Данія,  Франція, Фінляндія, Ісландія, Естонія Греція, Італія, Іспанія, Мальта, Латвія, Литва, Люксембург, Голландія, Норвегія, Португалія, Швеція, Швейцарія, Ліхтенштейн.

Наявність у паспорті візи дозволяє його власнику безперешкодно подорожувати (у справах, на відпочинок чи закупи) країнами Шенгенської зони. Але є одне застереження! Першою країною куди ми в’їзджаємо повинна бути та країна, яка видала візу.

Основний пакет документів для офомлення шенгенської візи:

 • Заява-анкета;
 • Паспорт, має бути дійсним ще три місяці після того, як залишите шенген;
 • Біометична ідентифікація, свіже фото та відбитки всіх пальців;
 • Медичне страхування:
 • Супровідні документи. Документи, що підтвердять мету поїздки та докази того, що не затримаєтеся у Шенгенській зоні.

Від чого залежить вартість візи:

 • від країни, якої хочете отримати шенген. Якщо робити через сервісний центр, потрібно сплатити ще за їхні послуги, сервісний збір;
 • вид і тип;
 • терміновість. За терміновість консульський збір може становити 70 євро.

Що ж до іноземців, які наразі проживають в Україні та планують в’їхати на територію країн ЄС (як з діловим, так і з туристичним візитом), їм не варто їхати на Батьківщину, щоб отримати візу. Таку візу зроблять у нашому туристичному агентстві.

За інформацією та додатковими послугами звертайтесь за телефоном: 0503726091