Новини

10 причин відпочити в Єгипті взимку
Єгипет – країна незабутнього пляжного відпочинку, який користується шаленою популярністю серед туристів, як спекотним літом, так і холодною, сніжною зимою. Чи варто все ж таки планувати свій відпочинок в Єгипті взимку? В чому його основні переваги?
18.10.2018
Європа відмовиться від переходу на зимовий час?
У Європі провели опитування серед населення щодо доцільності переведення годинникових стрілок весною та восени. За цими даними, 80% респондентів (а це, між іншим, 3,68 млн людей) проголосували за скасування переходу на зимовий час.
24.07.2018
В Європу на заробітки, або 5 причин не боятися роботи в Польщі
Кожен хоча б раз в житті думав над тим, аби поїхати на роботу в Європу. Там і умови кращі, і зарплата відносно України захмарна. Проте інколи потенційних працівників від прийняття рішення на користь закордонної праці відділяє страх невідомості, негативні відгуки і ряд цілком зрозумілих факторів, про які ми і поговоримо в даній статті.
12.09.2018
Чому саме оксамитовий сезон?
«Нещадна пекельна спека пробиралася, здавалось, під шкіру, розкладаючи її на окремі атоми. Сонце не шкодувало нікого, перефарбовуючи кожну доступну ділянку шкіри з крему в молочний, а інколи навіть чорний шоколад…»
31.08.2018
Карпатський трамвайчик
Наше майбутнє - це діти, а подорожі і нові враження є невід'ємним етапом їхнього розвитку. Саме тому туристична компанія "ГАЛА" пропонує спеціальний автобусний тур Західною Україною для ваших дітей "Карпатський трамвайчик".
21.08.2018