Чому саме оксамитовий сезон?


«Нещадна пекельна спека пробиралася, здавалось, під шкіру, розкладаючи її на окремі атоми. Сонце не шкодувало нікого, перефарбовуючи кожну доступну ділянку шкіри з крему в молочний, а інколи навіть чорний шоколад…»

Зовсім скоро аналогічні відчуття почнуть відступати в минуле, оскільки з настанням осені температура повітря на морських курортах Європи і Туреччини почне поволі знижуватися, а на зміну задушливій спеці прийде гаряче море, теплі дні та свіжі вечори.

І поки змучені духотою туристи повертаються додому, де їх чекають дім, робота, навчання і звичний ритм життя, для майбутніх відпочивальників, що не обтяжені даними турботами, відкриває свої лагідні обійми оксамитовий сезон.

Чому вигідно їхати у відпустку саме у вересні чи на початку жовтня:

  1. Великий вибір готельних номерів. Оскільки відпочиваючих не багато, Ви зможете забронювати найкращий номер своєї цінової категорії і не хвилюватися, що номер буде зайнятий. А якщо домовитися з менеджерами на рецепції, то Вам можуть зробити знижку чи заселити в номер з кращими умовами за ті ж кошти.
  2. Економія. Жнива в туристичній сфері, як і під час збору пшениці, припадають саме на липень. Це коли екзаменаційні сесії вже позаду, новий навчальний рік ще не розпочався, а сонячна активність достатньо висока для бронзової засмаги. На початку осені наплив туристів різко скорочується, що тягне за собою зниження цін на готельні номери, послуги та розваги.
  3. Лагідна погода. З початком осені сонячні промені вже не такі агресивні, як в середині літа. Денна температура повітря трохи знижується, а вночі морський бриз несе бажану свіжість, якої так не вистачає в пік сезону.
  4. Тепле море. Сезон вітрів ще не розпочався, період медуз минув, а за час жаркого літа морська вода настільки прогрілася, що видається теплішою від самого повітря.
  5. Вільні пляжі. Завдяки закінченню сезону великі скупчення людей на березі моря просто відсутні, що дає можливість спокійного розміреного відпочинку без зайвої метушні. А про вільний доступ до водних атракціонів, гірок і різноманітних розваг, мабуть, і говорити не варто.

Досить вагатися щодо якості і доцільності відпустки на морі восени. Не втратьте нагоди недорого відпочити в омріяному готелі, оскільки провідні турецькі та європейські курорти зараз просто розкішні, дивують оксамитовими цінами і сервісом навіть найдосвідченіших туристів. А менеджери нашої компанії Вам у цьому радо допоможуть, оскільки чудово на цьому знаються.

Рейтинг: 5 / 5 (2)
Поділитися: 
31.08.2018
Країни Закрити