Європа відмовиться від переходу на зимовий час?


У Європі провели опитування серед населення щодо доцільності переведення годинникових стрілок весною та восени. За цими даними, 80% респондентів (а це, між іншим, 3,68 млн людей) проголосували за скасування переходу на зимовий час.

Основною причиною, чому європейці так масово підтримали відмову від переходу на зимовий час є негативний вплив на здоров’я. Багато з них вважають, що зменшення світлового дня негативно відображається і на безпеці людей, оскільки повертатися зі школи, гуртка чи роботи в темну пору доби не зовсім безпечно. Прихильники переведення годинників апелюють на фінансовій вигоді, оскільки дана процедура економить електроенергію.

Поки в Єврокомісії точних даних про терміни прийняття даного закону немає, проте, зважаючи на тривалість прийняття рішень в ЄС, це станеться не швидше 2019 року. Як відомо, кожна країна-член Євросоюзу зможе самостійно прийняти рішення щодо переведення стрілок, проте різниця в часі між сусідніми державами може призвести до економічної нестабільності та економічних проблем.

Переводити годинники почали ще у 1980 році для економії електроенергії. Проте, як вважають члени Єврокомісії, в сучасному світі з незліченною кількістю гаджетів та методів економії світла така практика є недоцільною.

Туристична компанія «ГАЛА» попереджує туристів про можливу зміну часової різниці з Європою, а надалі ми публікуватимемо тільки найсвіжіші і найактуальніші новини України та світу для Вашого комфорту.

Рейтинг: 5 / 5 (2)
Поділитися: 
24.07.2018
Країни Закрити