В Європу на заробітки, або 5 причин не боятися роботи в Польщі


Кожен хоча б раз в житті думав над тим, аби поїхати на роботу в Європу. Там і умови кращі, і зарплата відносно України захмарна. Проте інколи потенційних працівників від прийняття рішення на користь закордонної праці відділяє страх невідомості, негативні відгуки і ряд цілком зрозумілих факторів, про які ми і поговоримо в даній статті.

  1. Паспорт і віза. Куди йти, кого питати і що з цим робити? Якщо Ви вперше стикаєтеся з подорожами за межі країни, то насамперед потрібно звернутися в місцевий паспортний стіл для виготовлення закордонного паспорта. Далі слід ознайомитися з правилами в’їзду і перебування в країні: чи потрібно відкривати візу і протягом якого терміну вона дійсна, скільки часу можна перебувати на території даної країни, чи може роботодавець вимагає спеціальний тип візи? Дізнатися відповіді на всі ці питання можна, звісно, і в пошуковій системі в інтернеті, проте краще звернутися до спеціалістів. На поміч подорожуючим прийдуть туристичні компанії, де і закордонний паспорт зроблять, і дешеві робочі візи відкриють, і хороші вакансії підберуть. А якщо конче потрібна термінова робота за кордоном, то в турфірмах оформлять все дуже оперативно, зберігши ваші нерви і кошти.
  2. Знання мови. Багатьох людей зупиняє те, що вони не володіють офіційною мовою країни. Проте це безпідставні побоювання, оскільки роботу на фабриці чи в полі можна спокійно робити і без знання мови, та й закордонний роботодавець зазвичай вказує цей пункт у вакансії. Звісно, якщо Вам підвернулась робота в Польщі, то володіння польською стане великим плюсом як у плані оплати, так і в плані комунікації. А ще слова запам’ятовуються набагато швидше, коли деякий час перебувати серед носіїв мови. Так що, в бій!
  3. Робота для сімейних пар. Коли людина не перебуває в стосунках чи не має власної сім’ї, їй набагато легше зірватися з насидженого місця в пошуках хорошого заробітку. Але є люди сімейні, і мало хто з них обирає тривалу розлуку. На такий випадок туристичні фірми якраз і підшукують вакансії з комфортними умовами саме для сімейної пари.
  4. Офіційно і без посередників. Про недобросовісних закордонних роботодавців та третіх осіб ходить Україною багато різних негативних чуток. Для того, аби убезпечити себе і свій дохід, слід працевлаштовуватися офіційно, через перевірених людей, а ще краще через туристичні агентства. І тоді жоден посередник Вам не страшний!
  5. Як доїхати і де жити? Цими питаннями дійсно варто перейматися, якщо Ви не маєте в обраній країні знайомих, чи якщо їдете туди самостійно. Туристичні компанії зазвичай беруть на себе перевезення, а проживання пропонує роботодавець, якщо робота легальна.

Як бачите, не такий страшний чорт, як його малюють, а робота в Європі для українців без посередників може бути безпечною та високооплачуваною, головне – обрати правильну туркомпанію, і буде Вам щастя.

 

Рейтинг: 5 / 5 (3)
Поділитися: 
12.09.2018
Країни Закрити