Як зекономити на путівці, або що таке «гарячі» і «холодні» тури.


Коли з магазинних полиць стрімко зникають купальники, з білбордів визирають пальми, а на вулицях міста повно людей із бронзовою засмагою, мимоволі уявляєш себе на пляжі. Та інколи, порахувавши заощадження, приходить розуміння, що вистачить цих коштів максимум на дводенну екскурсію Бухарестом.

Проте не варто засмучуватися, оскільки бюджетно відпочити за кордоном досить реально, якщо дотримуватися кількох нехитрих правил економії при виборі путівки.

  1. Гарячі тури дійсно працюють! Побутує думка, що це маркетинговий хід недобросовісних туроператорів, проте це всього лише міф. Більшість туроператорів задовго до сезону скуповують готельні номери та місця в літаках, що є досить ризиковано через неможливість точно вгадати кількість туристів, що оберуть саме цей напрямок. І коли залишаються викуплені, але не заброньовані туристами місця, туроператори знижують їхню ціну до собівартості аби тільки не вийти в мінус. Інколи самі туристи відмовляються з певних причин від путівки, після чого вона набуває статусу гарячої. Обравши «горящий» тур, інколи можна зекономити навіть 40% від його вартості.
  2. Не вірте стереотипам. Більшість ваших знайомих можуть в один голос кричати, що в Туреччині, наприклад, хоч і дорожчий, проте набагато кращий сервіс, аніж в Єгипті. Проте в Єгипті можуть бути просто розкішні готелі, про які в вашому оточенні просто не знають, а сервіс там може бути бездоганний і з нижчим від турецького ціновим діапазоном. Тому варто задовго до відпустки звернутися до туристичної компанії, де Вам встигнуть підшукати ідеальний варіант для комфортного відпочинку, врахують навіть найдрібніші побажання, починаючи від аквапарку для дітей і закінчуючи прокатом водяних мотоциклів.
  3. Обирайте «холодні тури». Відпустку слід планувати заздалегідь. Якщо, наприклад, сподобався певний готель, і Ви твердо вирішили вибрати саме його, то не слід чекати сезону, бронюйте номери тоді, коли до літа ще мінімум півроку. В період відпусток ціни стрибнуть вдвічі, і якщо в січні номер чотиризіркового болгарського готелю з системою «все включено» вартує 300 доларів на двох людей, то в середині липня його вартість становитиме понад 600 доларів. Суттєва різниця, правда? Така ж ситуація і з гірськолижними курортами, коли для недорого святкування Нового року серед засніжених Альп слід бронювати житло ще з середини літа.

Як бачите, закордонні тури можуть бути недорогими. Слід тільки не відкладати справу на потім, а потурбуватися про власний відпочинок заздалегідь.Рейтинг: 5 / 5 (2)
Поділитися: 
24.07.2018
Країни Закрити