Робота за кордоном в Чернівцях

Тип роботи: Робота на логістичному складі
Зарплата: 11-13,5 зл/год
Тип роботи: Різноробочий
Зарплата: 12 зл/год
image
Польща
Тип роботи: Зведення стін
Зарплата: Оплата від виробітку
image
Польща
Тип роботи: Армування стін та фундаменту
Зарплата: від 14-16 зл/годину.
Тип роботи: Робота на логістичному складі DPD
Зарплата: 12,5 зл/год
Тип роботи: монтаж проводки
Зарплата: від 12 зл/годину.
Тип роботи: Робота на логістичному складі In Post
Зарплата: 12,5 зл/год
Тип роботи: Виготовлення хлібобулочних виробів
Зарплата: від 11-12 зл/годину.
Тип роботи: Обшивка бусів фанерою
Зарплата: 12 зл/год
image
Угорщина
Тип роботи: Викопування траншей
Зарплата: 9000 форінтів / день
Тип роботи: Робота на складі харчової продукції
Зарплата: 12,80 - 18,80 зл/год

Минули ті часи, коли українці їхали в Європу наосліп у пошуках високооплачуваної роботи, коли ні житла, ні працевлаштування, а тим більше жодних гарантій не було. Тепер все змінилося, оскільки ми добре знаємось на офіційній праці за кордоном.

Останнім часом досить багато чоловіків, жінок, а то й взагалі сімейних пар в пошуках хорошого заробітку їдуть до Польщі чи в інші країни Євросоюзу (найчастіше це Чехія, Італія, Іспанія, Франція, Німеччина та Англія). А оскільки ми в курсі усіх найдрібніших нюансів для отримання високої зарплати поза межами держави, то вирішили допомагати усім бажаючим.

Багато хто скаржиться, що під час виготовлення документів в державних установах виникають всякі неприємності: сердиті менеджери, кілометрові черги під кабінетами і вічна відсутність бланків. Тому туристична компанія «Гала» допоможе Вам з оформленням у Чернівцях в найкоротші терміни робочих віз, біометричних паспортів, документів для майбутніх працівників і для вже працюючих за кордоном.

Ми підбираємо вакансії для кожної людини індивідуально, враховуючи її вік, знання, досвід роботи, і, що найголовніше, - побажання. Просто ми переконані, що не важливо, робота це на будівництві, в полі чи на заводі – вона насамперед повинна приносити задоволення, а вже потім гроші.

Країни Закрити