Шенгенська бізнес віза

Шенгенська віза — це свого роду пропуск до країн Шенгенської зони, оскільки на базі Шенгенської угоди 1995 року скасовано паспортний контроль між низкою європейських країн.

Шенгенська віза відкриває перед Вами двері в 26 країн Західної Європи: Бельгію, Францію, Німеччину, Люксембург, Нідерланди, Португалію, Іспанію, Австрію, Італію, Ісландію, Норвегію, Чехію, Естонію, Угорщину, Латвію, Литву, Мальту, Польщу, Словаччину, Словенію, Швейцарію і Ліхтенштейн.

Разом з шенгенською візою Ви отримуєте можливість відвідувати території держав, що домовилися про вільне переміщення з країнами-учасниками Шенгенської зони: Андорра, Монако, Ватикан, Сан-Марино, а Гренландія та Фарерські острови.


Для отримання такої візи існує певний перелік документів, який грамотно для Вас підготуює туристична компанія ГАЛА. Також потрібно сплатити консульський (35 євро) та сервісний (18,5 євро) збори (діти, пенсіонери та громадяни до 18 років консульський збір не сплачують).


Термін розгляду документів після подачі в Посольство - 10 календарних днів. В окремих випадках час оформлення візи може бути продовжений до 30 днів.

Країни Закрити